Chat with us, powered by LiveChat
+421 904 123 456 shifra@shifra.sk

Zendesk – software pre lepšie vzťahy so zákazníkmi

Zendesk pomáha zlepšiť firmám orientáciu na zákazníka a lepšie pochopiť zákazníkov. Zendesk je postavený na jednoduchej myšlienke: software pre zákaznícke služby, ktorý je jednoduchý na používanie a prístupný pre každého. Zendesk produkty sa ľahko implementujú a používajú. Poskytujú firmám flexibilitu, aby rýchlejšie rástli, sústredili sa na inovácie a merali svoj pokrok

w

Komunikačné kanály

Značka

Prehľady a analýzy

Aplikácie a integrácie

Lepšie služby pre zákazníkov začínajú lepšou komunikáciou.
Zendesk spája všetky komunikačné kanály zákazníkov na jedno miesto

Email – zorganizujte si vašu emailovú komunikáciu. Vo vašom Zendesku máte neobmedzené množstvo emailových adries.

Sociálne siete – prepojte váš Facebook a Twitter so Zendeskom a ste vo všetkých sociálnych konverzáciách.

Hlas – prijímajte hovory zákazníkov priamo do Zendesku alebo do vášho mobilu. Všetky hovory sú prepisované do ticketov.

Chat – Zopim Chat je spôsob, ako byť so zákazníkom rýchlejšie a osobnejšie. Všetci zákazníci dostanú zákaznícku podporu v reálnom čase.

Najrýchlejšia cesta k lepšej komunikácii

Zendesk zefektívňuje vašu zákaznícku podporu s nástrojmi, ktoré šetria čas ako tickety, spúšťače a automatizácie. Umožňuje vám to orientovať sa na to najdôležitejšie – lepšie zákaznícke služby a zmysluplná konverzácia so zákazníkmi.

Vytvorte jeden samoobslužný priestor pre všetkých vašich zákazníkov

Poskytnite vašim zákazníkom online servis 24/7, kde dostanú podporu a odpovede na svoje otázky. S pomocou Helpdesku môžete v priebehu pár minút vybudovať znalostnú bázu, komunitu a zákaznícky portál, ktorý perfektne zapasuje do vašej značky.

Urobte si vlastný Zendesk

Pretvorte Zendesk tak, aby zodpovedal vašej značke. S nástrojmi na customizáciu môžete a dokážete dizajn prispôsobiť v priebehu pár minút.


So Zendeskom máte informácie
pod palcom

Merajte zákaznícku spokojnosť a výkon vášho podporného tímu. Dokonca si môžete porovnať výkon vašej firmy vo vašom odvetví so Zendesk Benchmark. .


Flexibilná platforma integrovateľná s ostatnými

Služby pre zákazníkov sú tímová práca. Našťastie, existuje viac ako 350 aplikácií, ktoré sa dokážu prepojiť so Zendeskom, takže dokážete zjednotiť vaše podnikanie tým, že integrujete všetky vaše obľúbené aplikácie ( nástroje). A pre vlastnú integráciu môžete využiť výhody Zendesk robustného API.

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Share This