Chat with us, powered by LiveChat
+421 904 123 456 shifra@shifra.sk

Klipfolio – softvér pre firmy,
ktoré chcú mať svoj biznis denne pod kontrolou

Klipfolio je cloudová aplikácia na vytváranie a zdieľanie biznis dashboardov vo vašom počítači, televíznej obrazovke a mobilných zariadeniach. Klipfolio vám pomáha mať váš biznis pod kontrolou tým, že máte aktuálny prehľad o vašich najdôležitejších dátach a metrikách, nech ste kdekoľvek.

Z akých zdrojov viem ťahať dáta do Klipfolia?

V podstate z akýchkoľvek dostupných zdrojov dát na vašom serveri alebo v cloude. Z webových stránok, zo súborov, ktoré máte uložené v počítači alebo vo svojom dátovom sklade. Klipfolio je jednoduchá, flexibilná dátová architektúra, ktorá vám umožní pripojiť všetky dáta, ktoré vás zaujímajú.


Ako prepojím dáta s Klipfoliom ?

Rôznymi spôsobmi. Môžete nahrať dáta zo súborov z vášho počíta postarom, stiahnuť dáta z internetových aplikácii ako Facebook a Google Analytics, ťahať dáta z API alebo ako emailové prílohy, či povoliť sťahovanie z databáz a serverov.

Ako sa dostanú dáta do dashboardov a kde budú uložené?

Dátové zdroje budú umiestnené mimo Klipfolia v cloude, na vašich pevných diskoch, serveroch alebo v dátových skladoch. Vy vytvárate prepojenie s vašimi zdrojmi dát v rámci Klipfolia a definujete, ktoré dáta chcete v Klipfoliu mať a ako často sa majú prenášať.

Aké grafy a vizualizácie dashboardov dokážem vytvoriť ?

Máte možnosť využiť predvytvorené vizualizácie dát a dashboardov alebo si vytvoriť vlastné vizualizácie. Predvytvorené vizualizácie a dashboardy viete editovať, a tak si ich prispôsobiť vašim vlastným potrebám.

Ako môžem zdieľať svoje dashboardy ?

Akokoľvek chcete, či už v rámci vašej firmy alebo verejne. Dokážete ich zdieľať v reálnom čase alebo periodicky.

Na akých zariadeniach dokážem sledovať dashboardy?

Dashboardy sú dizajnované tak, že vyzerajú skvelo na akomkoľvek zariadení za stolom, v zasadačkách alebo na cestách. Nastavíte ich na televíznom monitore s množstvom rotujúcich informačných panelov, dokážete mať celú aplikácie v tablete alebo si užívate streamový dashboard na mobile s Klipfoliom pre iPhony a Androidy.

Ako ochránite moje dáta ?

Využívame mnoho bezpečnostných opatrení na ochranu dostupnosti, utajenia dát a integrity vašich dát, vrátane šifrovania ID čísel a hesiel, HTTP a SSL. Prístup k dashboardom môže byť nastavený pre užívateľov s rôznymi stupňami povolení.

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Share This